Oferta przedszkola

Miejskie Przedszkole nr 21 wraz z oddziałem integracyjnym zapewnia fachową i kompetentną opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach między 6:30 a 16:30. W tym czasie odbywają się zajęcia planowane i inicjowane przez nauczycieli oraz podejmowane z inicjatywy dzieci.
W naszej pracy dydaktycznej i wychowawczej preferujemy otwarty styl i aktywne metody. Dlatego też drodzy rodzice jeśli pragniecie, aby wasze pociechy rozwijały się wszechstronnie lub też w ściśle określonym kierunku, w jakim oczywiście wykazują pewne zdolności bądź predyspozycje i chcecie by ich przyszła edukacja była łatwiejsza, bardziej przyjemna, zapraszamy do naszej placówki.
Grupa integracyjna objęta jest opieką 3 nauczycieli z wyższym wykształceniem, psychologa a także logopedy. W razie zaistniałej potrzeby z porad psychologa mogą korzystać też dzieci i ich rodzice z innych grup. Godziny pracy:

PSYCHOLOG:
wtorek: 9.30 - 12.30